Zobacz atrakcje w okolicy:
Promenada ŚwinoujściePlaże w Świnoujściu - świnoujska plażaFortyfikacje w Świnoujściu - Fort Anioła, Fort Zachodni, Fort Gerharda (Fort Wschodni)Stawa Młyny w ŚwinoujściuLatarnia Morska w ŚwinoujściuPodziemne Miasto w ŚwinoujściuApartament Villa44 Świnoujście - Świnoujście
Znajdź idealne miejsce na nocleg w wyjątkowych hotelach i urokliwych hotelikach. Różnorodność opcji zakwaterowania, od luksusowych hoteli po przytulne hoteliki, zapewniające wygodę i komfort podczas pobytu. Bez względu na to, czy podróżujesz służbowo czy na wakacje, wybrane noclegi spełnią Twoje oczekiwania. Zarezerwuj wcześniej, by zapewnić sobie doskonały pobyt w miejscu spełniającym wszystkie Twoje potrzeby. Planuj urlop w Polsce, korzystaj z pakietów - weekendowy, świąteczny, rodzinny.
Apartament Villa44 Świnoujście
Świnoujście 8 Marii Konopnickiej apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Udogodnienia
Rozmawiamy
9.2/10
Obiekt Apartament Villa44 Świnoujście położony jest przy plaży w miejscowości Świnoujście i zapewnia taras oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Świnoujście – 600 m. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Plaża Ahlbeck – 1,5 km, Plaża Cztery Wiatry – 2,8 km.
W apartamencie do dyspozycji gości przygotowano balkon, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Baltic Park Molo Aquapark – 1,5 km, Park Zdrojowy – 3,8 km.
Doba hotelowa od godziny 16:30 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z 1 sypialnią. The apartments kitchenette is available for cooking and storing food. This apartment features a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
taras
dostęp dla wózków inwalidzkich
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
ogrzewanie
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
pokoje dla niepalących
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
bezpłatne Wi-Fi
Płatności bezgotówkowe są możliwe
pokoje rodzinne
Wi-Fi
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
winda
lokalizacja przy samej plaży
plaża
czujnik dymu
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
udogodnienia dla niepełnosprawnych
całkowity zakaz palenia
dostęp do Internetu
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu













