Zobacz atrakcje w okolicy:
Promenada ŚwinoujściePlaże w Świnoujściu - świnoujska plażaFortyfikacje w Świnoujściu - Fort Anioła, Fort Zachodni, Fort Gerharda (Fort Wschodni)Stawa Młyny w ŚwinoujściuLatarnia Morska w ŚwinoujściuPodziemne Miasto w Świnoujściuapartament u Ani - Świnoujście
Znajdź idealne miejsce na nocleg w wyjątkowych hotelach i urokliwych hotelikach. Różnorodność opcji zakwaterowania, od luksusowych hoteli po przytulne hoteliki, zapewniające wygodę i komfort podczas pobytu. Bez względu na to, czy podróżujesz służbowo czy na wakacje, wybrane noclegi spełnią Twoje oczekiwania. Zarezerwuj wcześniej, by zapewnić sobie doskonały pobyt w miejscu spełniającym wszystkie Twoje potrzeby. Planuj urlop w Polsce, korzystaj z pakietów - weekendowy, świąteczny, rodzinny.
apartament u Ani
Świnoujście Zdrojowa 16/7 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Basen
Spa/wellness
Parking
Udogodnienia
Plac zabaw
Rozmawiamy
8.4/10
Obiekt apartament u Ani położony jest w znakomitej lokalizacji w miejscowości Świnoujście i oferuje plac zabaw oraz stanowisko informacji turystycznej. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Cztery Wiatry – 1,2 km, Baltic Park Molo Aquapark – 800 m. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. W odległości niecały kilometr znajduje się Plaża Świnoujście.
W apartamencie zapewniono patio, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników windsurfingu i jazdy na rowerze. Na terenie obiektu apartament u Ani dostępny jest również ogród.
W pobliżu obiektu apartament u Ani znajdują się liczne atrakcje, takie jak Park Zdrojowy, Promenada i Fort Anioła.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament typu studio. Boasting a private entrance, this apartment also features 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. This apartment has a washing machine, flat-screen TV with cable channels, garden views, as well as winechampagne for guests. The unit has 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
masaż stóp
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
plaża
Wi-Fi
monitoring wokół obiektu
masaż pleców
muzyka na żywopoza obiektem
masażdodatkowo płatne
ogród
piesze wycieczki
Możliwe wystawienie faktury
wędkowaniepoza obiektemdodatkowo płatne
wycieczki rowerowe
Bezdotykowe zameldowanie/wymeldowanie
masaż szyi
wydarzenia sportowe na żywo (relacja na żywo)poza obiektem
kort tenisowypoza obiektemdodatkowo płatne
biuro informacji turystycznej
parking na miejscu
galerie sztukipoza obiektem
kajakarstwopoza obiektemdodatkowo płatne
dostęp dla wózków inwalidzkich
masaż głowy
udogodnienia dla niepełnosprawnych
bezpłatne Wi-Fi
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
meble ogrodowe
jazda na rowerzepoza obiektem
basen
dostęp do Internetu
pokoje dla niepalących
ogrzewanie
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
plac zabaw dla dzieci
windsurfing
happy hourdodatkowo płatne
jazda konnadodatkowo płatne
masaż dłoni
piesze wycieczki
bezpłatny parking
puby
winda
dostęp za pomocą kluczy
parking
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
całkowity zakaz palenia
wieczór filmowypoza obiektemdodatkowo płatne
wycieczka lub spacer po miejscowych zabytkach
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
masaż całego ciała



















