Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w ŁukęciniePlatforma widokowa na plaży w ŁukęcinieDom Ewy Braun w PobierowiePlaża w PobierowieDomek do góry nogami - Magiczny domek w PobierowieOko Iluzji w PobierowieOceanarium w PobierowieZegar kwiatowy w PobierowiePapugarnia w PobierowiePlaża PustkowoPark Przyjaciół PustkowaBałtycki Krzyż Nadziei w Pustkowie - replika krzyża z GiewontuTor Buggy Quady Pustkowo-Trzęsacz Plaża w TrzęsaczuPałac w DreżewieLabirynt Luster w TrzęsaczuTaras widokowy w TrzęsaczuMuzeON Multimedialne Muzeum w TrzęsaczuPomnik Syrenki w TrzęsaczuRuiny Kościoła w TrzęsaczuFerienwohnung in Rewal mit Garten und Grill - Rewal
Znajdź idealne miejsce na nocleg w wyjątkowych hotelach i urokliwych hotelikach. Różnorodność opcji zakwaterowania, od luksusowych hoteli po przytulne hoteliki, zapewniające wygodę i komfort podczas pobytu. Bez względu na to, czy podróżujesz służbowo czy na wakacje, wybrane noclegi spełnią Twoje oczekiwania. Zarezerwuj wcześniej, by zapewnić sobie doskonały pobyt w miejscu spełniającym wszystkie Twoje potrzeby. Planuj urlop w Polsce, korzystaj z pakietów - weekendowy, świąteczny, rodzinny.
Ferienwohnung in Rewal mit Garten und Grill
Rewal Sosnowa (alter Staßenname Mlodziezowa) 1 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
Obiekt Ferienwohnung in Rewal mit Garten und Grill znajduje się w miejscowości Rewal i oferuje taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Rewal Beach – 300 m, Ratusz – 48 km, PKP Kołobrzeg – 49 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Molo w Kołobrzegu – 49 km, Latarnia morska w Kołobrzegu – 49 km.
W apartamencie zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor oraz aneks kuchenny z lodówką i tosterem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Promenada Gwiazd w Międzyzdrojach – 45 km, Klub golfowy Amber Baltic – 33 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Apartament. The apartments kitchenette, which features a refrigerator and a toaster, is available for cooking and storing food. This apartment has a private bathroom, an electric kettle, a barbecue as well as a terrace. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
taras
bezpłatne Wi-Fi
dostęp do Internetu
Wi-Fi dostępne w całym obiekcie
Wi-Fi
pokoje dla niepalących
zwierzęta domowe są akceptowane













