Zobacz atrakcje w okolicy:
Plaża w DźwirzynieWędrująca wydma Patelnia w DźwirzyniePark Linowy Koala w DźwirzynieŚcieżka zdrowia w DźwirzynieRodzinna plaża naturystów - plaża naturystyczna Grzybowo-DźwirzynoCztery rowery w Grzybowie - rzeźba Wiktora Szostały "Miłość od pierwszego jeżdżenia" przy trasie rowerowej R10Opuszczona wieża obserwacyjna artylerii w GrzybowieBór bażynowy w GrzybowiePlaża w GrzybowieTaras widokowy na plaży w Grzybowie - molo plażowe w GrzybowiePlaża Zachodnia w Kołobrzegukuter rybacki Ciotka Trudzia w KołobrzeguFalochron w KołobrzeguMiasto Myszy w KołobrzeguLatarnia Morska w KołobrzeguUkryta Kraina w KołobrzeguPomnik Zaślubin Polski z Morzem w KołobrzeguKołobrzeski Skansen Morski w KołobrzeguMarina Solna w KołobrzeguBindaż grabowy - aleja grabowa w KołobrzeguBiały Dom - Kołobrzeg
Znajdź idealne miejsce na nocleg w wyjątkowych hotelach i urokliwych hotelikach. Różnorodność opcji zakwaterowania, od luksusowych hoteli po przytulne hoteliki, zapewniające wygodę i komfort podczas pobytu. Bez względu na to, czy podróżujesz służbowo czy na wakacje, wybrane noclegi spełnią Twoje oczekiwania. Zarezerwuj wcześniej, by zapewnić sobie doskonały pobyt w miejscu spełniającym wszystkie Twoje potrzeby. Planuj urlop w Polsce, korzystaj z pakietów - weekendowy, świąteczny, rodzinny.
Biały Dom
Kołobrzeg 4 Bałtycka Apartament 43 Biały Dom apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Akceptacja zwierząt
Rozmawiamy
8.7/10
Obiekt Biały Dom oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Plaża Ouest – 1,7 km, Plaża Centralna w Kołobrzegu – 1,7 km. W apartamencie do dyspozycji Gości jest balkon.
Oferta apartamentu obejmuje sypialnię (1), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i ekspresem do kawy, a także łazienkę (1) z prysznicem oraz suszarką do włosów. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Biały Dom znajdują się liczne atrakcje, takie jak PKP Kołobrzeg, Molo w Kołobrzegu i Latarnia morska w Kołobrzegu. Lotnisko Lotnisko Szczecin-Goleniów znajduje się 103 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The well-fitted kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. Boasting a terrace, this apartment also provides a washing machine, soundproof walls and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
dostęp do Internetu
Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych
dostęp za pomocą kluczy
pokoje rodzinne
zwierzęta domowe są akceptowane
W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk
Zasady dystansu społecznego są przestrzegane
meble ogrodowe
ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie
pokoje dźwiękoszczelne
bezpłatne Wi-Fi
całkowity zakaz palenia
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
pokoje dla niepalących
Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości
winda
monitoring wokół obiektu
Usługa sprzątania obiektu wykonywana jest przez profesjonalną firmę sprzątającą
Płatności bezgotówkowe są możliwe
Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa
czujnik dymu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
ogrzewanie
Możliwe wystawienie faktury
Procedura sprawdzania stanu zdrowia gości
Pokoje są dezynfekowane między pobytami
taras
Przedmioty używane przez wiele osób, np. wydrukowane karty menu, czasopisma, długopisy czy gazety zostały usunięte
Wi-Fi



















