Zobacz atrakcje w okolicy:
Wyspa Spichrzów GdańskMost Krowi GdańskBrama Krowia GdańskBaszta Stągiewna - Muzeum Figur Woskowych Gdańsk Baszta Tajemnic GdańskZielony Most GdańskZielona Brama GdańskNabrzeże Motławy GdańskKolumna meteorologiczna Fahrenheita Gdańsk Długi TargUlica Długi Targ GdańskFontanna Neptuna Gdańsk Długi TargBrama Chlebnicka GdańskRatusz Głównego Miasta GdańskMarina Gdańsk MotławaUlica Długa GdańskBrama Mariacka GdańskZłota Brama GdańskUlica Mariacka GdańskZwodzona Kładka Św. Ducha na Wyspę Spichrzów GdańskUlica Piwna GdańskBazylika Mariacka Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny GdańskBastion Wałowa apartament na Starym Mieście w Gdańsku - Gdańsk
Znajdź idealne miejsce na nocleg w wyjątkowych hotelach i urokliwych hotelikach. Różnorodność opcji zakwaterowania, od luksusowych hoteli po przytulne hoteliki, zapewniające wygodę i komfort podczas pobytu. Bez względu na to, czy podróżujesz służbowo czy na wakacje, wybrane noclegi spełnią Twoje oczekiwania. Zarezerwuj wcześniej, by zapewnić sobie doskonały pobyt w miejscu spełniającym wszystkie Twoje potrzeby. Planuj urlop w Polsce, korzystaj z pakietów - weekendowy, świąteczny, rodzinny.
Bastion Wałowa apartament na Starym Mieście w Gdańsku
Gdańsk Wałowa 25D/28 apartamenty - mieszkania
Morze
WiFi
Parking
Rozmawiamy
8.8/10
Obiekt Bastion Wałowa apartament na Starym Mieście w Gdańsku usytuowany jest w znakomitej lokalizacji w centrum miejscowości Gdańsk i oferuje balkon. Apartament znajduje się w budynku z 2017 roku. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Bazylika św. Mikołaja ( 1 km), Żuraw nad Motławą ( 1 km).
W apartamencie z 1 sypialnią zapewniono bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych, pralkę oraz aneks kuchenny z lodówką i zmywarką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W pobliżu obiektu Bastion Wałowa apartament na Starym Mieście w Gdańsku znajdują się liczne atrakcje, takie jak Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku, Europejskie Centrum Solidarności i Dworzec PKP Gdańsk Główny. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo, znajduje się 15 km od obiektu Bastion Wałowa apartament na Starym Mieście w Gdańsku.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament. The fully equipped kitchenette has a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. This apartment features a washing machine, a private entrance, a flat-screen TV with cable channels and a balcony. The unit offers 3 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 46 mkw.
dostęp za pomocą kluczy
fryzjer / salon piękności
dostęp do Internetu
ogrzewanie
pokoje rodzinne
całkowity zakaz palenia
Wi-Fi
bezpłatne Wi-Fi
parking na miejscu
bezpłatny parking
pokoje dla niepalących
sklep na miejscu
Personel przestrzega środków bezpieczeństwa określonych przez władze lokalne
indywidualne zameldowanie / wymeldowanie
parking
winda
monitoring wokół obiektu
monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych













